Бронювання
 • Новини

  Фестивалю «Середньовічний Хотин» в 2013 році бути!

   

  «Середньовічний Хотин» - це фестиваль, який в 2012 році проходив на території Хотинської фортеці і став наймасштабнішим фестивалем початку сезону в Україні.

  Фестиваль відразу ж став і міжнародним, оскільки відвідали його учасники не тільки з України, але також з Росії та Білорусі.

  Мальовниче місце, неповторна атмосфера старої Хотинської фортеці, однієї з найбільших і найкрасивіших фортець України, якісна організація польових таборів, величезне ристалище, на якому б'ються як піші, так і кінні воїни. Саме на фестивалі «Середньовічний Хотин» вперше пройшов масштабний кінний турнір, в якому брали участь лицарі з декількох країн. Саме на цьому фестивалі проходив турнір кінних лучників з номінаціями, який ви більше ніде не зустрінете. Саме на «Середньовіковому Хотині» були не тільки стандартні бугурти і «п'ятірки», але і маневри, облога фортеці, все те, чого так не вистачає на інших фестивалях і заради чого їдуть на травневі маневри в посадках.

  Навіщо їхати кудись на маневри, щоб взяти участь в облозі фортеці, яку Вам же і доведеться будувати, якщо можна приїхати на «Середньовічний Хотин» і взяти участь в тих же маневрах і облозі фортеці, причому заздалегідь побудованої людьми, які насправді вміють це робити, битися в турнірних номінаціях, взяти участь у професійних боях, бугуртах, «п'ятірках», подивитися справжні кінні зшибки, позмагатися з кращими лучниками Росії та України, послухати живу автентичну музику, відпочити увечері з друзями в середньовічній таверні, а потім піти «додому» в історичний табір з охороною? І все це поруч з величною фортецею на березі річки Дністер.

  Вам подобається середньовічна романтика? Таку, як на «Середньовічному Хотині», ви більше ніде не знайдете ...

  В 2013 році фестиваль відбудеться з 9 по 12 травня. Прихильникам активного і захоплюючого відпочинку організатори обіцяють масу яскравих вражень.

  Так що, панове учасники і туристи, плануйте вже зараз свою подорож на фестиваль, щоб після травневих свят у Вас залишилися тільки найкращі враження від чудово проведеного часу на фестивалі історичної реконструкції «Середньовічний Хотин»!