Бронювання
 • Екскурсійні пропозиції
  Екскурсійні маршрути
  Що подивитись?

   
  Де тіні забутих предків…
  Кришталеве підземілля
  Чудодійні джерела
  Український афон

  Чернівці-Снятин-Криворівня

  Музей Володимира Івасюка в м. Чернівці, автора пісні «Червона рута». Музей відомого українського письменника В.Стефаника в м. Снятин Івано-Франківської області.

  Одне з найстаріших та мальовничих сіл на Гуцульщині - село Криворівня, яке може претендувати на статус села-етномузея, оскільки на його території знаходяться 14 історичних пам’яток. Село відоме в Україні завдяки письменнику Іванові Франку, який вперше приїхав у Криворівню в кінці позаминулого століття і обрав це місце для свого постійного літнього відпочинку (приїжджав майже щоліта з 1900 по 1914 рр). На початку ХХ ст. на кілька літніх місяців село ставало осередком української культури і літератури що «розложилося в долині Черемошу, оточене верхами гір, немов вінком». Тут побували Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Марко Черемшина, Гнат Хоткевич, Костянтин Станіславський, Ольга Кобилянська, Василь Стефаник та інші. Саме тут Михайло Коцюбинський написав свою геніальну повість „Тіні Забутих предків”. А через півстоліття Сергій Параджанов зняв однойменний фільм, який отримав більше двадцяти нагород на всесвітніх кінофестивалях і був визнаний шедевром світового кінематографу та одним з кращих художніх фільмів ХХ століття. Головну роль у фільмі «Тіні забутих предків» зіграв відомий український актор і режисер, уродженець Буковини Іван Миколайчук. В селі Криворівня місцеві майстри виготовляють знамениті сувеніри: ліжники, різьблені та інкрустовані шкатулки, вишиванки, рушники, фігурки з сиру, прикраси з металу, вироби зі шкіри та кераміки.

  Прогулянка по підвісному мосту через бурхливий Чорний Черемош. Відвідання музеїв Івана Франка та Михайла Грушевського, які на початку 19 ст. жили в цьому селі. У музеях зберігаються оригінальні речі і меблі, якими користувалися відомі українці століття тому.

  Як і Іван Франко, ви можете залишитись на відпочинок в селі Криворівня. Серед чудових карпатських краєвидів Ви харчуватиметесь на свіжому повітрі, пригощаючись гуцульським хлібом, випеченим на дровах та оригінальними смачними місцевими стравами: банушем, бринзою, бужениною, книшами, а також духмяним чаєм з лікарських трав, настоянкою із "золотого кореня". Вранці у Вас буде можливість сходити до Черемошу чи потоку Суха і половити пстругів, тобто форель, власноруч назбирати грибів чи ягід; піднятись на гори Ігрець, Кам’янець чи Білу Кобилу. А ввечері полинути в містичну атмосферу гір, послухавши виступ гуцульського колективу; дізнатись секрети лікування цілющими травами; послухати безліч легенд; побувати в майстернях народних умільців.

  В одній такій хаті, де господар уславився на всю Австро–Угорську імперію витонченою різьбою по дереву, і за що удостоївся від цісаря Франца–Йосифа чотирьох медалей на віденських виставках і розміщується нині музей Івана Франка.

  Кімната - музей Параски Плитки–Горицвіт. В дитячому віці дівчинка створила на старенькій друкарській машинці і звичайним кольоровим олівцем цикл малюнків «Доля гуцулки»(105 сюжетів до творів Івана Франка та Лесі Українки), залишивши унікальну спадщину — несподіваний синтез дитячої наївності та філософської глибини...

   

  Трансфер по стародавньому Київському торговому шляху.  

  Місто Хотин. Вулички жидівського «кагалу», кацапської «магали», польської «румли» та площа «Форум”. 

  Будинок старої хотинської митниці («каланча») 17-18ст. 

  Свято-Покровська церква (1867-1868 рр.) з настінними розписами відомого російського художника Нестерова. 

  Миколаївська церква 10-11 ст. - пам’ятка, яка належить до рідкісної в українській спадщині групи храмів, що сягає у традицію Афонського центру християнських монастирів.

  Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця» 10-11ст., яка бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка, російської армії під проводом Бурхарда Мініха і князя Потьомкіна. 

  Монумент на честь гетьмана України Петра Сагайдачного. Відбиток «руки» часу на стіні фортеці. Церква св. Олександра Невського. Місце Хотинської битви 1621 року. Панорама Дністрівських берегів. «Траянин» вал 2-1ст. до н.е.

  Поділля. Місто Жванець, на шляхах якого проїжджали польські королі, австрійські цесарі, російські царі та  турецькі султани. Костел 17ст.

  Містечко Мельниця –Подільська. Знаменитий Гермаківський дендропарк.

  Рештки замку 17ст. в селі Окопи біля річки Циганка.

  Зоопарк (буйвіл, змія) під землею на кілька кілометровій печерній галереї Кришталевої печери. Печерний барабан. Камінь щастя. Кам’яна рука. Ліжко печерної людини. 

  Ковток здоров’я з мінерального джерела. Подих історії на місці давнього городища.

   

  Легенди Хрещатицького монастиря 17ст. Чудодійна джерельна вода з-під скель монастиря. Монастирська церква, де зберігається металева таблиця про відвідини імператора Австрії Франца І 4 серпня 1817 року. Водопровід австрійської доби. Монастирський цвинтар.

  Королівське місто Заліщики (1578р) розташоване у глибокому мальовничому яру Дністра. 

  Коcтел cв. Cтаніcлава 1750р., синагога 1896 р., пам'ятник письменнику Осипу Маковею (у Заліщиках проживав в 1867 - 1925 рр.) у сквері на центральній вулиці. 

  Колишній кордон з Румунією. 

  Червоногород (Борщівський район Тернопільської області поблизу села Нирків) – місто-держава. Давня столиця князівства знаходилася на дні величезного амфітеатру, оточеного скелями з усіх боків. 

  Найвищий в Україні рівнинний 16-метровий водоспад на річці Джурин. 

  Руїни монастиря сестер милосердя, костел Вознесіння Діви в урочищі Червоному.

   

  (с.Манява, Богородчанський район, Івано-Франківська обл.)

  Манявський водоспад. Дивовижний витвір природи - Блаженний камінь. Хресто-Воздвиженський монастир.

  Виїзд через Коломию, Надвірну у с. Манява. Екскурсія у Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир ХVII ст. Прогулянка в гори до Блаженного каменю. Набирання джерельної води. Перекус на свіжому повітрі. Переїзд до Манявського водоспаду. Фотографування біля одного з найвищих водоспадів Українських Карпат (до 20 м).

   

  Маршрут №1:

  Університет - Архітектурний ансамбль колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації. Архітектор Й.Главка. 1862-1884. Ансамбль в стилі історизму. У 2011 році включений до Списку світових пам’яток Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідування церкви, Мармурового залу та ботанічного саду. Ансамбль Театральної площі. Відвідування Єврейського дому і єврейського музею. Садгора. Резиденція хасидських цадиків Х1Х століття. Могила Ружинського цадика Ісраеля Фрідмана 1851 року. Цвинтар.

  Маршрут №2:

  Університет - Архітектурний ансамбль колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації. Архітектор Й.Главка. 1862-1884 рр. Ансамбль в стилі історизму. У 2011 році включений до Списку світових пам’яток Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідування церкви, Мармурового залу, ботанічного саду. Ансамбль Театральній площі. Відвідування Єврейського дому і єврейського музею. Ансамбль вулиці Барбюса. Колишня вул.Синагоги ХІХ століття. Три синагоги. Єврейський шпиталь. Школа Сафаіврія. Площа Герцля. Чернівецьке кладовище. Некрополь Х1Х-ХХ ст. Могили оберравіна Ігель, бургомістра Райса, письменника Штейнберга, братська могила розстріляних у 1941 році мирних жителів. Синагога Бейт тфіла Беньямін. Діюча синагога. Настінні розписи.

  КАРЕТНА ПРОГУЛЯНКА:

  Прогулянка на кареті історичними місцями столиці Буковинського краю – що може бути цікавіше і романтичніше? Якщо Ви обожнюєте минулі століття з їхнім розміреним темпом життя, пишними каретами та тісними стосунками з природою, то прогулянки в кінному екіпажі – розвага саме для Вас. Ми подаруємо справжню насолоду мрійливим натурам. Без сумніву, кінний екіпаж – це найромантичніший засіб для пересування, з яким не зрівняється жоден автомобіль. Під час тихого погойдування карети Ви матимете нагоду оглянути історичні пам’ятки міста Чернівці, насолодитися неповторними краєвидами столиці Буковини. Наш кінний маршрут розроблено таким чином, щоб гості міста Чернівці могли насолодитися красою архітектурного ансамблю нашого мальовничого міста, яке називають «маленьким Парижем». Окрім визначеного маршруту, Ви можете обрати будь-який інший, на свій смак і розсуд. Це чудова нагода приємно й з користю для здоров’я провести час на свіжому повітрі! Спробуйте розширити коло своїх вподобань! Замовити карету для урочистостей (весілля, хрестини, бенкети, заручини), для фото- або відео зйомок – вирішуєте Ви! Телефонуйте за тел. 050 9804395, замовляйте кінний екіпаж і Ви отримаєте незабутні враження!

  Найцікавіші місця Чернівців:

  Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича. Справжня візитка столиці Буковини. Заснований 04.10.1875р. указом імператора Австро-Угорщини Франца Йосифа, на основі теологічного інституту, що існував з 1827 року. Головна будівля ЧНУ міститься в колишній резиденції буковинського митрополита. Центральний корпус з 29.06.2011 року рішенням 35 сесії комітету світової спадщини ЮНЕСКО включений до списку Світової культурної спадщини. Чернівецька Ратуша. Будівництво розпочалось 19.04.1843 р. і тривало 4 роки. Приміщення завжди використовувалось за призначенням – тут розташований орган місцевого самоврядування (Чернівецька міська рада). Чернівецький Академічний музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської. Театр звели в рекордно стислі терміни – за 14 місяців (з 1 серпня 1904р. по 3 жовтня 1905р.). Оформленням інтер’єрів займалися майстри з Чехії (Гудячек та Ягода). На Театральній площі перед театром розташована «Алея зірок». Будинок-корабель у Чернівцях ще досі невідомий для туристів, однак його місце розташування дає можливість сформувати цікавий екскурсійний маршрут для гостей міста. А архітектурна неповторність будинку дає можливість поринути у далеку історію міста. Будинок-корабель – серце міста Чернівці. В ньому сховані загадкові легенди та історії, що не можуть залишити байдужим жодного з відвідувачів міста. Площа Пресвятої Марії (бувша Турецька площа). На ній знаходяться Турецька криниця та Турецькі лазні. Ці назви пов’язані з турецьким військовим гарнізоном, який був розквартирований у Чернівцях на початку XVIII ст. Саме туркам міські легенди приписують спорудження мурованої криниці та добротного кам’яного резервуару для води, а також мурованого мосту над вулицею Турецькою. Останнім часом привабливість Турецької площі зросла ще й завдяки велосипеду-великану та незвичному квітковому годиннику на схилі перед площею. «П’яна церква» (з крученими куполами). Миколаївський собор почали будувати у 1927 р. Потім будівництво через фінансові проблеми було призупинено і відновлено через 10 років. А вже через 2 роки собор відкрили. Одним словом, у Чернівцях є що подивитися! Ми запрошуємо Вас здійснити невеличку подорож і подивитися цікаві історичні місця та незвичні об’єкти: Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, що був створений у 10 столітті князем Володимиром. У 1847 році відбила напад турецьких військ. Фортеця була фігурантом багатьох історичних битв. В даний час на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Кам’яне́ць-Поді́льська форте́ця відома з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам’янець – колишньої столиці Подільського князівства XIV-ХV століть, Подільського воєводства XV-XVIIІ століть, Подільської губернії (1793-1924 рр.). Є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», що відноситься до «Семи чудес України». Свято-Вознесенський Банченський чоловічий монастир – одне з найбільш незвичайних місць Буковинського краю. До цього святого місця сходяться і з’їжджаються паломники з усієї України, а також з Молдови, Румунії, Росії та інших країн. Монастир заснував Михайло Жар – перший священик, нагороджений званням Герой України. При монастирі є дитячий будинок, в якому виховуються понад 200 знедолених і хворих дітей. У монастирі навіть в будні дні запросто можна зустріти зірок естради та спорту, знаних політиків та інших відомих людей, які приїжджають туди помолитися. Отець Михайло Жар благословив збірну України з боксу, яка у 2012 р. виступила дуже вдало на Олімпіаді в Лондоні. Чернівці відомі не лише своєю архітектурою та відомими вихідцями, а й різноманітними резонансними спортивними заходами, серед яких міжнародні змагання «Буковинська миля» (а з 2013 р. і чемпіонат України з бігу на 1 милю), етапи чемпіонатів Європи та світу з мотокросу, етап чемпіонату Європи з авторалі «Александров ралі», міжнародні змагання зі стрільби з лука «Кубок Буковини» тощо.