Бронювання
 • Новини

  З 28 квітня готель «Буковина» приймає професора Академії наук Сан-Марино Ярослава Матвіїшина. Цього ж дня у Чернівцях розпочалися безкоштовні курси ЕСПЕРАНТО – найпростішої інтернаціональної мови спілкування.

  До речі, Готель «Буковина» на правах партнера і співорганізатора надає приїжджим учасникам курсів ексклюзивну знижку 50% на поселення!
  Сьогодні, 29.04.2015р. з 18.00 до 20.00 в обласній науковій бібліотеці ім.Михайла Івасюка (вул. Кобилянської, 17) відбудеться друге заняття. Для тих, хто пропустив першу лекцію, повтор буде з 17:00 до 18:00.
  Третє заняття пройде 30 квітня з 17:00 до 19:00 там же, в бібліотеці.
  А з 1 по 10 травня курси продовжаться вже за участю гостей з інших регіонів України. Деякі заняття відбуватимуться в конференц-залі готелю «Буковина».
  Записатися на безкоштовні курси можуть всі охочі за тел.: (098) 072-78-89 (Ярослав Матвіїшин, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
  Есперанто називають «шедевром логіки і простоти” і вважають найпопулярнішою штучною мовою у світі. Есперанто – це єдина з-поміж штучних мов, якою дозволено відправляти Службу Божу у греко-католицькій церкві. Есперанто можливо вивчити швидше ніж будь-яку національну мову завдяки її простій і правильній побудові, адже граматика складається лише з 16 правил без жодного винятку.
  Отож, не втратьте шанс пізнати ЕСПЕРАНТО на безкоштовних курсах у Чернівцях!